Na thirrini

Kërko

Produktet që përputhen


Mesmarsi

MesmarsiGeorge Eliot..

6.00€

Misioni Rus

Ibrahim KadriuMisioni RusKy roman për të cilin autori është angazhuar një kohë të gjatë, duke respektuar çdo personazh, duke i ndenjur gatitu çdo fjalë, që të jetë në vendin e vetë, për te qenë rrëfimi sa ma i qart.Rrëfimi mbështetet në të vërteta hi..

8.00€

Mona

Jusuf BuxhoviMONA..

5.00€

Motra në stuhi

Lucinda RileyMotra në stuhiNjë libër i jashtëzakonshëm e mjaft tërheqës, mbushue me dramë e romancë...

12.10€

Nata, dritat

Nata, dritatClemens MeyerPersonazhe të çuditshme mbushin tregimet e Clemens Meyer-it; njê burrë i divorcuar që shpenzon të gjitha paratë në baste garash, duke shpresuar që do të fitojë.....

7.00€

Ne të dy si një roman

Në prag të pesëdhjetave dhe në epokën e teknologjisë moderne, Ema vendos t'i japë një kthesë jetës së saj, duke hapur një librari që shet vetëm libra dashurie. Shumë shpejt, libraria "Ëndrra dhe Dëshira" do të kthehet në një vendtakim për një sërë pe..

10.00€

Net të stuhishme

Adriena ka tre fëmijë dhe disa nipër e mbesa. E di që zakonisht e konsiderojnë si zonjë e qetë e të matur, madje të padjallëzuar, dhe shpesh e zbavit fshehja pas këtij stereotipi. Po kur vajza e saj, Amanda, bie në depresion të thelë pas vdekjes s..

8.00€

Një e fshehtë në zemër

Që kur e shoqja, Misi, vdiq, e shtypur nga një pirat i rrugës, jeta e Mailes Rajanit u dok se mori fund. Megjithatë, Mailesi e di se duhet të shkojë përpara dhe të mësojë të jetojë pa dashurinë e madhe, që e ka shoqëruar që nga kohët e liceut: duh..

9.00€

Një mijë diej vezullues

Është emocional, i fuqishëm, i bukur dhe pafundësisht tërheqës.-The Washington Post Book World..

9.00€

Një natë në Lisbonë

Ky libër është një rrëfim tronditës mbi trimërinë dhe mizorinë, guximin dhe vdekjen, në të cilin çmimi i dashurisë i kalon të gjitha masat dhe trashëgimia e së keqes është e pafundme."..

8.00€

Një shetitje e paharrueshme

..

5.10€

Njëqind vjet vetmi

"Shume vjet me vone, perballe toges se pushkatimit, kolonel Aureliano Buendía-s do t'i kujtohej ajo pasdite e larget kur i ati e çoi te shihte akullin". Me keto fjale nis nje roman legjendar, nje nga aventurat letrare me te jashtezakonshme te shekull..

13.20€

Prej 49 deri 60 nga 84 (7 faqe)