Na thirrini

Kërko

Produktet që përputhen


Dashuria e parë

Pas më shumë se 30 vitesh martese, Uillson Ljuis, dhëndëri i Eli dhe Noa Kalunit (personazhet e romanit "Ngadhënjimi i dashurise") është i detyruar të pranojë se romanca e martesës së tij është venitur. I dëshpëruar për të fituar përsëri zemrën e gru..

8.00€

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë

Anna Premoli është e aftë ta kalojë romanin rozë kombëtar në mjedise ndërkombëtare dhe ta ngulisë mirë në shpirtin e kohës sonë.Nga autorja e librit më të shitur "Të lutem, më lër të të urrej"..

10.20€

Dhe Malet Oshtinë

Një roman i paharrueshëm rreth gjetjes te dikush tjetër të një pjese të humbur nga vetja..

9.00€

Drithë e miell bashkë

Adem DemaçiDrithë e miell bashkë..

8.00€

Dyzet rregullat e dashurisë

Ela Rubinsteini është dyzet vjeçare dhe martesa nuk duket e lumtur. Merr një punë nga një agjenci botimi, ku duhet tê shkruajë një raport pasi të lexojë librin "Blasfemi e ëmbël", një roman i shkruar nga Aziz Zahara...Dyzet rregullat e dashurisë..

9.00€

E dashura

Mund të jetoni bashkë dhe prap ta tundni vendin?Të kesh gjithqka, nuk ka qenë kurrë kaq emocionuese... ose e vështirë. Karolina Rejnoldsj dhe Simon Parkeri po shpërngulen në një shtëpi të re, por vazhdojnë të jenë shumë të ngarkuar me punë. Meqë shef..

10.00€

Engjëlli mbrojtës

Kanë kaluar tashmë katër vjet që kur një sëmundje i mori të shoqin dhe akulli në shpirtin e Xhulias, më në fund, po shkrin. Pas një rinie të vështirë, falë Xhimit kishte gjetur një vend të ndryshëm, ku të jetonte dhe shumë miq të dashur, që i kanë që..

8.00€

Fati është në Yje

Një rrugë e mbuluar nga bora, një makinë që humb kontrollin dhe përplaset. Në timon është i moshuari Ira, i cili bllokohet brenda, i plagosur dhe i vetëm mes ngricës. Dhimbja nuk e lë të lëvizë kurse qëndrimi zgjuar është një sforcim i pabesueshëm..

8.70€

Femrat

Charles BukowskiFemratEh, femrat më pëlqenin ngjyrat e veshjeve të tyre, mënyrat e të ecurit, shprehha mizore që kishin fytyrat e disave prej tyre, ndonjëherë bukuria pothuajse e qashtër e disa të tjerëve.....

8.80€

Ferma e kafshëve

Ferma e KafsheveKur kafshët e shtypura të Fermës me saraje përmbysin pronarin e tyre, z. Xhounz.....

5.00€

Friend Request

Maria Ueston do te behet shoqe me mua...Ndoshta ky ka qene gjithmone problemi: Maria donte qe te ishim shoqe, por une e zhgenjeva.Ajo ngjarje me ka shoqeruar gjate gjithe jetes sime si e rritur. Sado qe jam perpjekur ta harroja, pavetedija ime e ka r..

10.85€

Prej 13 deri 24 nga 84 (7 faqe)