Na thirrini

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 10.20€

Anna Premoli është e aftë ta kalojë romanin rozë kombëtar në mjedise ndërkombëtare dhe ta ngulisë mirë në shpirtin e kohës sonë.

Nga autorja e librit më të shitur "Të lutem, më lër të të urrej"

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: romane