Na thirrini

Dyzet rregullat e dashurisë

Dyzet rregullat e dashurisë

Dyzet rregullat e dashurisë

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 9.00€

Ela Rubinsteini është dyzet vjeçare dhe martesa nuk duket e lumtur. Merr një punë nga një agjenci botimi, ku duhet tê shkruajë një raport pasi të lexojë librin "Blasfemi e ëmbël", një roman i shkruar nga Aziz Zahara...

Dyzet rregullat e dashurisë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: romane