Na thirrini

Vjehrra

Vjehrra

Vjehrra

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 10.60€

NJË MARRËDHËNIE E NDËRLIKUAR NUSE-VJEHËRR, QË DO TË PËRFUNDOJË... ME NJË VDEKJE

Që në çastin e parë kur u njoh me vjehrrën, Lusi e kuptoi se nuk ishte nusja që ajo kishte ëndërruar për djalin e saj "të përsosur". E sjellshme, miqësore dhe gjithmonë bujare, Dajana gjithashtu mban distancë nga nusja e djalit, me gjithë përpjekjet e saj të vazhdueshme për t'ia fituar zemrën. Një gur themeli në shoqërinë amerikane, ndihmëse e vajzave dhe grave refugjate dhe një grua e dashuruar marrëzisht me të shoqin dhe pas disa dekadash martesë, askush nuk mund të thotë një fjalë të keqe për Dajanën, përveç Lusit...

Shkruaj koment

    1           5
Tags: roman