Na thirrini

The Secret - Sekreti

The Secret - Sekreti

The Secret - Sekreti

  • Kodi: Libra
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 11.80€

Ke në duar Sekret të madh...

Ka kaluar nga brezi në brez, është lakmuar shumë, është fshehur, ka humbur, është vjedhur dhe është blerë për shuma të majme parash. Ky sekret shekullor është kuptuar nga disa prej njerëzve më të mirënjohur në histori; Platoni, Galilei, Beethoven-i, Edusoni-i, Carnegie, Einstein-i bashkë me disa shpikës të tjerë, që janë teologë, shkencëtar dhe mendimtarë të mëdhenjë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: libra