Na thirrini

E dashura

E dashura

E dashura

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 10.00€

Mund të jetoni bashkë dhe prap ta tundni vendin?

Të kesh gjithqka, nuk ka qenë kurrë kaq emocionuese... ose e vështirë. Karolina Rejnoldsj dhe Simon Parkeri po shpërngulen në një shtëpi të re, por vazhdojnë të jenë shumë të ngarkuar me punë. Meqë shefja e saj po niset për muaj mjalti, Karolina duhet të punojë me orar të zgjatur, kurse Simoni është i angazhuar me punën e tij anembanë botës. Megjithatë, kur takohen, seksi është mi i zjarrtë se kurrë, duke provuar se malli e bën zemrën të dridhet dhe epshin të fortë...

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: romane