Na thirrini

Atëherë puthmë

Atëherë puthmë

Atëherë puthmë

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 10.00€

Dashurinë, atë të vërtetën, e ndien kur mbërrin. Të godet në zemër dhe kokë, dhe në atë pikë eshtë tepër vonë: largësia, stuhitë e vogla e të mëdha, asgjë nga këto nuk mund ta ndalë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: romane