Na thirrini

Ask Sarhoslugunun Sabahi

Ask Sarhoslugunun Sabahi

Ask Sarhoslugunun Sabahi

  • Kodi: Roman
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 13.50€

Mahbube, në të 90-at e saj, i tregon historinë e saj të jetës me kujtime të ëmbla për nipin e saj në të 20-at. Mahbube, i cili, ashtu si nipi i tij i ri, vjen nga një familje e pasur dhe fisnike, bie në dashuri me mjeshtrin e tij marangoz Rahim kur është 15 vjeç.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
Tags: Romane