Na thirrini

Ardhmeria e Njerezimit nga Michio Kaku

Ardhmeria e Njerezimit nga Michio Kaku

Ardhmeria e Njerezimit nga Michio Kaku

  • Kodi: Romane
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 10.00€

Fizikani me fame boterore na dergon ne nje udhetim ne te ardhmen duke i paraqitur zhvillimet marramendese ne robotike,naniteknologji dhe bioteknologji te cilat nje dite do te na mundesojne qe ti ndertojme shtepite tona ne mesin e tyre.

Shkruaj koment

    1           5