Na thirrini

Sekretet e mendjes milionere

Sekretet e mendjes milionere

Sekretet e mendjes milionere

  • Kodi: Libra
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 7.00€

Sekretet e mendjes milionere
T. Harv Eker

Në këtë libër që të transformon jetē, do të mësosh si të identifikosh e të ndeqësh prototipin tënd të parave dhe të shtosh të ardhurar...

Shkruaj koment

    1           5
Tags: libra