Na thirrini

Mevlana

Mevlana

Mevlana

  • Kodi: Libra
  • Disponueshmëria: Në Stok
  • 6.00€


Qoftë edhe kur ishte në moshën fëmijërore derisa shihej se po ecte pas babit të tij,Mevlana Xhelaledin Rumiu i cili e tërhiqte vëmendjen e tjerve derisa për të thuhej “Një lum e mori pas vete një oqean të tërë dhe po ec””...

Shkruaj koment

    1           5