Na thirrini


Arti i Brishte i not giving

Arti i Brishte i not giving

Arti i Brishte i not giving

  • Kodi: Libra Motivues
  • Disponueshmëria: Out Of Stock
  • 9.00€

Ky libër është si ajo shuplaka që të duhet nga miku yt më i mirë: me humor,vulgar dhe jashtëzakonisht provokues.Lexoje këtë libër vetëm nëse je i gatshëm të lësh mënjanë të gjitha justifikimet dhe të luash një rol aktiv për të jetuar më mirë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha